MULTIMODE (OM3) univerzálny

Informácie

Zľavnený tovar

  • WEMMO
    WEMMO

    Dizajnové a elegantné sklenené...

    28,19 € -40% 46,99 €
Univerzální kabel CLT Solarix 04vl 50/125 LSOH Zväčšiť

Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 50/125 LSOH

SXKO-CLT-24-OM3-LSOH

nové

Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna OM3 50/125

Viac detailov

3,05 €

2,54 € bez DPH

Detaily

  • Typ kabelu [?] : univerzální
  • Typ vlákna [?] : 50/125 µm OM3
  • Třída reakce na oheň, typ pláště [?] : Eca LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Provozní teplota: -30 °C až +70 °C
  • Instalační teplota: -5°C až +40 °C
  • Skladovací teplota: -30 °C až +70 °C
  • Specifikace vlákna: G.651.1
  • Útlum při 850nm: 3.0 dB/km
  • Útlum při 1300nm: 1.0 dB/km
  • Průměr kabelu: 6.0 mm
  • Hmotnost kabelu (kg/km): 40 kg/km
  • Krátkodobá tahová odolnost: 1000 N
  • Krátkodobá tlaková odolnost: 1000 N/100 mm
  • Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10x D kabelu
  • Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě): 15x D kabelu


  • : Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 50/125 LSOH
  • : SXKO-CLT-24-OM3-LSOH
  • : 3,05
  • :
  • : Univerzální optický kabel konstrukce CLT s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň E ca 4 vlákna OM3 50/125
: > > > > > > Univerzální kabel CLT Solarix 24vl 50/125 LSOH