Žiadne produkty
TR 507360142
nové
V elegantnom antracitovom prevedení predstavuje ideálnu voľbu pre štýlové osvetlenie terasy, balkóna alebo priestoru pri vchodových dverách.
| Farba kovu | antracit |
| Tienidlo | Kov a plast |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | max 40W |
| Výška | 60cm |
| Šírka | 10cm |
| Hĺbka | 10cm |
| Krytie | IP44 |
Toto moderné exteriérové svietidlo vyniká špeciálne štruktúrovaným vzorom na tienidle, ktorý po rozsvietení vytvára na stene podmanivé svetelné efekty a dodáva prostrediu útulnú atmosféru. Vďaka robustnej konštrukcii z nehrdzavejúcej ocele a vysokému krytiu IP44 spoľahlivo odoláva nepriaznivým poveternostným vplyvom a striekajúcej vode.