Žiadne produkty
TR 222260124
nové
Vonkajšie svietidlo Hoosic prináša dokonalú rovnováhu medzi moderným dizajnom a industriálnym šarmom.
| Farba kovu | Hrdza - tmavá hnedá |
| Tienidlo | Kov a plast |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | max 28W |
| Výška | 17,5cm |
| Šírka | 8,5cm |
| Hĺbka | 11,8cm |
| Krytie | IP44 |
Vďaka originálnej imitácii hrdze (pekná hnedá) a valcovitému tvaru sa stane neprehliadnuteľným vizuálnym doplnkom vašej fasády, terasy, balkóna či vstupných priestorov. Telo svietidla je vyrobené z tlakovo liateho hliníka, ktorý v kombinácii s odolným plastovým difúzorom a krytím IP44 zaručuje dlhú životnosť a spoľahlivú ochranu pred nepriaznivým počasím a striekajúcou vodou. Opálové biele tienidlo navyše zabezpečuje rovnomerné, príjemné a neoslňujúce rozptýlenie svetla do celého okolia.