Žiadne produkty
GLO 24703SW
nové
Kombinácia matného bieleho kovu a chrómu dodáva stojanovej lampe dávku elegancie a štýlu. V svietidle viete použiť LED svetelné zdroje čím sa svietidlo stáva aj veľmi úsporným doplnkom vášho interiéru.
| Prevedenie | matná biela |
| Farba kovu | lesklý chróm |
| Tienidlo | kovové |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | 40W |
| Výška | 155cm |
| Šírka | 50cm |
| Hĺbka | spodok 23cm |