Žiadne produkty
GLO 7816
nové
Elegantná kombinácia matného chrómu a matného skla, vynikne v každej kúpeľni. Úspornosť vieme docieliť použitím LED svetelných zdrojov.

| Farba kovu | matný chróm |
| Tienidlo | matné sklo |
| Svetelný zdroj | závit E14 |
| Svetelný výkon | 2x40W |
| Výška | 31cm |
| Šírka | 8cm |
| Hĺbka | 10,5cm |
| Krytie | IP44 |
