Žiadne produkty
GLO 15707-4H
nové
| Prevedenie | drevo |
| Farba kovu | čierna |
| Tienidlo | dymové sklo |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | 4x15W |
| Výška | max 120cm |
| Šírka | 78cm |
| Hĺbka | 10cm |
Tvarované sklenené tienidlá sú dymovej farby s drevenou dekoráciou. S objímkami E27 si môžete zvoliť ľubovoľný svetelný zdroj (max. 15W) a určiť si intenzitu a farbu svetla.