Žiadne produkty
36637S
nové
Objavte štýlovú okrúhlu stolnú solárnu lampu so štíhlym telom z kovu.
| Prevedenie | Solárne |
| Farba kovu | béžová |
| Tienidlo | kov a akryl |
| Svetelný zdroj | LED |
| Svetelný výkon | 10x0,06W |
| Výška | 41cm |
| Šírka | 11cm |
| Krytie | IP44 |
Toto solárne svietidlo vybavené praktickým posuvným spínačom ponúka výškovú flexibilitu vďaka možnosti vytvoriť jeho nožičku s jednou alebo s dvoma tyčami. Tým získate dve rôzne montážne výšky. S jasom 50 lúmenov a teplou bielou farbou 3 000 K poskytuje príjemné svetlo. Vďaka klasifikácii IP44 je vhodné na vonkajšie použitie. Ideálne na terasy, záhrady alebo iné vonkajšie priestory, kde sa cez deň nabíja solárnou energiou a po zotmení a v noci poskytuje atmosférické osvetlenie.