Žiadne produkty
NED LNL7721WH
nové


| Farba kovu | biela |
| Tienidlo | polykarbonát |
| Svetelný zdroj | LED |
| Svetelný výkon | 10W, 1200lm, 4000K neutr.biela |
| Výška | 13,2cm |
| Šírka | 45cm |
| Hĺbka | 6cm |
| Krytie | IP44 |
Svietidlo je vďaka vysokému stupňu krytia - IP44 vhodné najmä ako kúpeľňové osvetlenie. Konštrukcia tohto osvetlenia a priložený adaptér umožňujú
3 spôsoby montáže:
- na stenu
- na korpus zrkadlovej skrinky
- na zrkadlo
Je možné ho umiestniť nad zrkadlo nie len v kúpeľni, ale aj chodbe, hale, spálni, či šatníku.
Svieti jasnou líniou v neutrálnej bielej farbe svetla a skvele zapadne do moderných aj klasických interiérov.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 10W |
| svetelný tok | 1200Lm |
| krytie | IP44 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 4000K - neutrálna biela |
| stupeň mechanickej ochrany | IK08 |
| uhol svetla | 150° |
| rozmer (mm) | 450x123x60 |
| senzor | - |
| nadpájatelné | - |
| vypínač | nie |
| napätie | AC180 - 265V |
| životnosť | 30 000h |
| spínací cyklus | 15 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 195 |
| stmievateľná | nie |
| materiál | thermal PC - biele kryty |
| typ difúzora | opálový |
| balenie | 1/50 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)