Žiadne produkty
GLO 34314S
nové
Vonkajšie svietidlo LAMONT zaujme moderným okrúhlym dizajnom a plochým profilom.
| Farba kovu | čierna |
| Tienidlo | kovové |
| Svetelný zdroj | LED |
| Svetelný výkon | 15W 1200lm 3000K-4000K-6000K CCT |
| Výška | 25,2cm |
| Šírka | 25,2cm |
| Hĺbka | 4,8cm |
| Krytie | IP44 |
S priemerom 252 mm a výškou 48 mm je ideálne pre vonkajšiu montáž na stenu. Telo z matného čierneho plastu a biele tienidlo zabezpečujú harmonický vzhľad. Integrované funkcie CCT umožňujú nastavenie farby svetla od 3000 K do 6000 K. Vďaka stupňovému spínaču si môžete farbu svetla zafixovať podľa svojich predstáv. So svetelným výkonom 1200 lúmenov a certifikáciou IP54 je svietidlo LAMONT funkčné a štýlové pre akékoľvek vonkajšie prostredie.