Žiadne produkty
GLO 15555-3D
nové
| Prevedenie | drevo |
| Farba kovu | čierna |
| Tienidlo | dymové sklo |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | 3x60W |
| Výška | 28,6cm |
| Šírka | 52cm |
| Hĺbka | 10cm |
Voľným výberom žiaroviek si môžete sami určiť farbu svetla alebo jas až do maximálneho výkonu 60 wattov. Nastavte vo svojich priestoroch nové akcenty.