Žiadne produkty
| Prevedenie | drevo |
| Farba kovu | čierna |
| Tienidlo | dymové sklo |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | 4x60W |
| Výška | max 133cm |
| Šírka | 73cm |
| Hĺbka | 10cm |
Voľným výberom žiaroviek si môžete sami určiť farbu svetla alebo jas až do maximálneho výkonu 60 wattov. Nastavte vo svojich priestoroch nové akcenty.