Žiadne produkty
GLO 15799-4H
nové
Závesné svietidlo zo série BACKEY inšpiruje skvelým dizajnom. K stropnému držiaku (73 cm) sú pripevnené čierne káble, dlhé až 1,2 m.
| Prevedenie | sklo krystal |
| Farba kovu | čierna |
| Tienidlo | dymové sklo |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | 4x15W |
| Výška | max 120cm |
| Šírka | 70cm |
| Hĺbka | 10cm |
Sklenené tienidlá dymovej farby sú s krištáľovými ornamentmi. S objímkami E27 si môžete zvoliť ľubovoľný svetelný zdroj (max.40W) a určiť si intenzitu a farbu svetla.