Žiadne produkty
GLO 15799H
nové
Závesné svietidlo zo série BACKEY inšpiruje skvelým dizajnom. K okrúhlemu stropnému držiaku je pripevnený 1,2 m dlhý kábel.
| Prevedenie | sklo krystal |
| Farba kovu | čierna |
| Tienidlo | dymové sklo |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | 15W |
| Výška | max 120cm |
| Šírka | 10cm |
| Hĺbka | 10cm |
Sklenené tienidlo dymovej farby je s krištáľovými ornamentmi. S objímkou E27 si môžete zvoliť ľubovoľný svetelný zdroj (max.40W) a určiť si intenzitu a farbu svetla.