Žiadne produkty
GLO 15799W
nové
Toto elegantné nástenné svietidlo zo série BACKEY inšpiruje skvelým dizajnom.
| Prevedenie | sklo krystal |
| Farba kovu | čierna |
| Tienidlo | dymové sklo |
| Svetelný zdroj | závit E27 |
| Svetelný výkon | 15W |
| Výška | 27cm |
| Šírka | 10cm |
| Hĺbka | 15cm |
K nástennému úchytu v čiernej farbe s presahom 15 cm je pripevnené sklenené tienidlo dymovej farby s krištáľovými ornamentmi. S objímkou E27 si môžete zvoliť ľubovoľný svetelný zdroj (max.40W) a určiť si intenzitu a farbu svetla.